Home » Arta Seductiei, Rutine, Tehnici & Tactici

Pasii lui Dumnezeu

2 February 2006 4 Comments

Un om dupa ce moare ajunge in fata lui Dumnezeu si acesta ii propune sa revada impreuna intreaga viata.

Si deodata apare o imensa plaja pustie pe care se vedeau 2 randuri de urme de pasi.Omul foarte curios il intreaba pe Dumnezeu ce sunt acele urme.Dumnezeu ii explica ca un rand de urme sunt ale lui (omului) si celelalte sunt ale sale pentru ca a stat mereu langa el si a vegheat asupra lui.

Omul foarte multumit se uita din nou pe plaja pustie si observa un lucru ciudat. In momenetele cele mai grele ale vietii lui se vedea doar un singur rand de urme de pasi si foarte intrigat se intoarce catre Dumnezeu si ii spune:

Cum ai putut sa faci una ca asta ? Cum ai putut sa ma lasi singur chiar in momentele cele mai grele ale vietii mele ?

Dumnezeu i-a raspuns: Nu te-am lasat singur. In acele momente te-am tinut in brate.

by Adi

Sau poţi alege să te abonezi la newsletterul nostru pentru a afla cele mai noi şi cele mai interesante articole, promoţii şi informaţii din domeniul seducţiei. Tot ce trebuie să faci este să completezi formularul de mai jos. Durează doar câteva clipe.
Name:
Email:

4 Comments »

    8 September 2009 at 05:51 PM

    asta e ceva la care ar trebui fiecare sa mediteze

    16 February 2010 at 05:23 PM

    exceptional, bravo!!!!

    isspas
    30 March 2010 at 09:39 PM

    povestioara asta mi-a spuso shi mie porfo de religie:)

    bluec00l
    16 August 2011 at 03:53 PM

    ai de capu meu am simtit fiori la final……..foarte tare

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.